Поиск

Повернення регіоналів: Портнов подасть в суд на Порошенко

По вироку суду "зрадник України", екс-заступник глави Адміністрації Януковича, Портнов заявив, що збирається домагатися засудження Порошенка. Провина самого Портнова доведена в суді.

Портнов

Портнов, "зрадник України" вважає, що подасть заяву до НАБУ і ДБР про злочини, нібито вчинені Порошенком і його оточенням. При цьому екс-заступника глави АП досі не затримано й не притягнуто по справі "зради України", де його провина доведена.

Він уточнив, що йдеться про розкрадання в армії, оборонне замовлення "Кузні на Рибальському", панамські офшори тощо, а також висловив впевненість, що прокуратура клопотатиме про взяття Порошенка під варту, і суди задовольнять ці клопотання.

За словами Портнова, його юристи вже провели консультації в Британії і на Панамі про можливість арешту зарубіжних активів президента, який залишить свій пост 20 травня.

Крім Порошенка, на думку Портнова, кримінального переслідування можуть зазнати голови парламентських фракцій "Блоку Петра Порошенко" і "Народного фронту" Артур Герасимов і Максим Бурбак, голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський, колишній заступник глави АП Олексій Філатов, який курирував судову реформу, а також інші посадовці.

При цьому екс-заступник глави АП часів Януковича заявив, що не розглядає повернення на державну службу при президенті Володимирі Зеленському. При цьому він висловив упевненість, що у новообраного президента є юридичні підстави для розпуску парламенту.

Портнов також висловився на користь звільнення генпрокурора Юрія Луценка та голови СБУ Василя Грицака. Зазначимо, що відправити їх у відставку президент може лише за згодою Верховної Ради.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии