Поиск

Нацбанк підписав договір з Народним банком Китаю про співпрацю

Національний банк України та Народний банк Китаю поновили Двосторонній договір про валютний своп для валют юань/гривня ще на три роки.

Нацбанк підписав договір з Народним банком Китаю про співпрацю

Максимальна сума лінії валютного свопу залишається незмінною: на рівні 15 мільярдів юанів або 62 мільярдів гривень. Про це йдеться на сайті регулятора, передає Соцпортал.

Відповідний договір сьогодні підписали голова Національного банку України Яків Смолій та голова Народного банку Китаю Ї Ґан під час робочого візиту пана Смолія до Пекіну, Китайська Народна Республіка.

- Китай - це другий найбільший торговий партнер України за товарообігом, а роль юаня в міжнародній торгівлі зростає. Доступ до коштів, отриманих за договором, сприятиме здійсненню торгівлі між Україною та Китаєм в юанях. Договір сприятиме подальшій економічній співпраці між нашими двома країнами, - прокоментував голова Національного банку України.

Підписаний договір - уже третя подібна угода між Національним банком України та Народним банком Китаю в рамках постійної, взаємовигідної двосторонньої співпраці між центральними банками. Термін дії попереднього трирічного Договору про валютний своп на суму до 54 мільярдів гривень та 15 мільярдів юанів сплив у червні 2018 року.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" відкрила продаж квитків ще на два додаткові поїзди.

Комментарии