Поиск

​На що звернути увагу при сплаті рахунків за електроенергію у квітні

Протягом цього тижня кияни почнуть отримувати квитанції за спожиту у березні електричну енергію. Постачальник «Київські енергетичні послуги», що з 1 січня 2019 року приймає платежі від населення, закликає клієнтів бути уважними при сплаті рахунків та дає 4 поради як уникнути помилкового переказу коштів за старими реквізитами:

  • Не чекаючи платіжок сплачуйте рахунки без комісії у будь-який час через Особистий кабінет саме на сайті kep.com.ua, а не на сайті попереднього постачальника. В онлайн-сервісі актуальні реквізити, а також зберігається історія споживання, нарахувань та оплат.
  • Якщо ви користуєтесь інтернет-банкінгом (Приват24, ПУМБ Online тощо) та маєте збережені шаблони, за якими здійснюється автоматичне списання коштів, необхідно перевірити їх налаштування. Мають бути вказані реквізити саме «Київських енергетичних послуг».
  • Клієнтам, які сплачують рахунки через відділення банку чи Укрпошти, зручніше за все пред’явити касиру платіжку, у якій зазначені МФО, ЄДРПОУ, розрахунковий рахунок отримувача та сума до сплати. Касирові треба підкреслити, що оплата здійснюється саме «Київським енергетичним послугам» та перевірити внесені дані.
  • При сплаті у терміналах самообслуговування та платіжних онлайн-сервісах уважно обирайте лише постачальника «Київські енергетичні послуги».

У разі перерахування суми за некоректними реквізитами, кошти не потраплять на особовий рахунок клієнта. Відтак, обсяг спожитої електроенергії залишиться несплаченим.

Нагадаємо, що автоматичне перерахування коштів відбулося для клієнтів, які помилково сплатили рахунки за старими реквізитами у січні-лютому. Зокрема, «Київські енергетичні послуги» отримали від попереднього постачальника та вже рознесли по особових рахунках клієнтів 39 млн грн помилкових оплат за спожиту у січні електроенергію та 28 млн грн помилкових оплат лютого.

Всі новини про субсидії в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии