Пошук

Міст у Станиці Луганській планують відремонтувати до кінця осені, - Оліфер

Початок ремонту мосту під час відеоконференції обговорила Тристороння контактна група. Українська сторона готова відбудовувати міст цілодобово, в режимі 24/7, для того, аби всі роботи було завершено до кінця осені.

Про це у Facebook повідомила прессекретарка представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарина Оліфер.

“Демонтаж на мосту фортифікаційних споруд та прапора квазіугруповань ОРЛО є необхідною передумовою для початку відбудови мосту - без цього ми не можемо почати відновлення переходу. СММ ОБСЄ засвідчила виконання українською стороною взятих на себе зобов'язань з розмінування та готовності почати ремонтно-відновлювальні роботи переходу. В той самий час СММ ОБСЄ констатувала: НЗФ ОРЛО не виконали взятих на себе зобов'язань з демонтажу фортифікаційних споруд, натомість встановили на цій ділянці контейнер, довкола якого знаходяться шини з піском, які фактично стали ще однією фортифікаційною спорудою, встановленою всупереч Рамковому рішенню ТКГ”, - написала Оліфер.

Підготовчі роботи для відновлення мосту вже розпочато. Українська сторона закликала ОБСЄ та РФ забезпечити належні умови для ведення ремонту.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Комментарии