Поиск

Депутатки ВО "Батьківщина" Ганна Свириденко та Марина Кочур відстояли право мешканців Оболоні на якісну екологію.

Своїми досягненнями вони пооділилися на сторінках у Facebook.

- На засіданні постійної комісії Київради з питань транспорту, зв’язку та реклами ми з Мариною Кочур та активними мешканцями Оболоні змогли переконати колег у тому, що паркувальному майданчику не місце біля Вербного озера, - розповіла Ганна Свириденко.

За її словами комісія підтримала пропозицію і постановила:

1) Доручити Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) провести всі дії щодо виключення адреси: вул. Приозерна (навпроти буд. 2-в) з переліку додатка 5 рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві».

2) Директору Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) взяти під особистий контроль питання та провести відповідні наради і консультації щодо недопущення будь яких протиправних дій на вказаній земельній ділянці.

Але, за її словами, до фінішної прямої, ще треба дійти, тому план дій наступний:

- Добитися виключення адреси: вул. Приозерна (навпроти буд. 2-в) з переліку додатка 5 рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м.Києві».

- Я особисто зареєструю проект рішення щодо виключення: вул. Приозерна (навпроти буд. 2-в) з переліку додатка 5 рішення Київської міської ради Хочу подякувати всім, хто прийшов на сьогоднішнє засідання, хто виходів на акції протесту разом із нами, і боровся проти будівництва парковки біля Вербного озера, - додала вона.

Комментарии