Поиск

​Е-контракт: всі договори переведуть в електронну форму

Кабінет міністрів представив новий проєкт "Е-контракт".

Е-контракт: всі договори переведуть в електронну форму

Він дозволить поєднати інформацію з баз даних Державної казначейської служби, Міністерства фінансів України (E-data – Spending – витрати бюджетних коштів), Міністерства економічного розвитку та торгівлі (Prozorro), а також спростити надання різноманітної звітності через автоматизацію частини процесів.

Про це повідомила міністр фінансів Оксана Маркарова під час презентації громадськості та міжнародним експертам концепції даного проекту.

- Сьогодні ми даємо старт проекту «Е-контракт», який повністю переведе всі договори, які укладаються на ProZоrro і які ми бачимо в Держказначействі, в повноцінну електронну форму, - сказала Маркарова, повідомляє Уніан.

За її словами, після перемоги на тендері через майданчик електронних торгів ProZоrro ці договори можна буде відразу підписати.

- Це буде великий подарунок для бухгалтерів всієї країни, тому що після укладання і виграшу тендеру через ProZоrro можна буде відразу підписати ці договори, - додала міністр фінансів.

Також вона зазначила, що вже зараз створена робоча група, яка працює над проектом, а реалізація даного проекту займе в середньому 4-6 місяців.

Реалізація проєкту дасть можливість скоротити час на документообіг, значно знизити його паперову частку та запобігти виникненню помилок, спричинених "людським фактором".

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии