Поиск

Узбекістан зупинив імпорт українського цукру

З огляду на те, що ця азійська країна була основним покупцем цукру з України, то така ситуація може загрожувати українським виробникам втратою ключового ринку збуту.

Про це Соцпортал повідомили у НАЦУ «Укрцукор».

Узбекістан зупинив імпорт українського цукру

На даний момент цукор та інші вантажі, які надходять до Узбекистану не розвантажуються та не розмитнюються. Така ситуація склалась у зв’язку із забороною приймати вантажі із України.

- Раптова зупинка призводить до невиконання умов укладених раніше контактів. А з урахуванням того, що останні пів року основним імпортером вітчизняного цукру був саме Узбекистан, ми можемо сказати, що втрачаємо основний ринок збуту, - повідомила керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» Руслана Бутило.

НАЦУ «Укрцукор» направила офіційне звернення до Міністерства аграрної політики та продовольства України та до Міністерства економічного розвитку та торгівлі з проханням надати роз’яснення та владнати ситуацію, щодо затримання української продукції під час ввезення на територію Республіки Узбекистан.

Відзначається, що за 2017/2018 МР Україна поставила на зовнішні ринки 560,4 тис. т цукру, основним імпортером став Узбекистан, імпортувавши 209,9 тис. т цукру на суму $ 79,1 млн.

Нагадаємо, Україна почне продавати курятину до Туніса.

Комментарии