Поиск

У Луценка завели справу проти керівництва "Нафтогазу"

Департамент з розслідування особливо тяжких злочинів в сфері економіки Генеральної прокуратури відкрив кримінальне провадження проти посадових осіб НАК "Нафтогаз України".

Про це повідомляє "Українська Правда" посилаючись на власні джерела.

Провадження відкрито за фактом звільнення 1 серпня Ігоря Бурака з посади віце-президента-головного інженера ПАТ "Укртрансгаз".

Джерело не уточнило прізвищ фігурантів справи, пояснивши лише, що вони підозрюються в порушенні двох статей КК: №172 (Грубе порушення законодавства про працю) і №364 (Зловживання владою або службовим становищем).

В рамках цього виробництва 9 серпня Генпрокуратура зажадала у "Нафтогазу" список документів.

"Для з'ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, просимо надати завірені копії чинного статуту" Нафтогазу "; журналу входу / виходу в центральний офіс компанії за 18 і 21 липня 2017 року", - йдеться в запиті ГПУ на "Нафтогаз".

Крім того, ГПУ зажадала табель обліку робочого часу глави НАК Андрія Коболєва, Щербенко В.В. (Директор з адміністративної діяльності НАК) і Лупащенко В.М. (Начальник управління департаменту безпеки НАК) за 18 липня; посадову інструкцію Коболєва, Щербенко і Лупащенко, що діє на липень-серпень 2017 року.

За неофіційними даними, в зазначені дати (18 і 21 липня) Бурак приїжджав до центрального офісу "Нафтогазу", де проводив зустріч з Коболєва, Щербенко і Лупащенко.

"Говорили про його звільнення" за власним ". Він не погодився, тому було розпочато внутрішнє службове розслідування і його звільнили за статтею", - говорить джерело в "Укртрансгазі".
"У ході роботи комісія зібрала відповідні доказові матеріали, встановила факти порушень і вину посадових осіб компанії, до яких були застосовані відповідні дисциплінарні стягнення, в тому числі звільнення", - таке формулювання міститься в офіційному поясненні "Укртрансгазу" до рішення про звільнення Бурака.

Як повідомляв Соцпортал, "Нафтогаз" звільнив з посади президента "Укртрансгазу"

Комментарии