Поиск

У Києві відкрили два цілодобових стоматологічних кабінети

Один з комунальних цілодобових стоматологічних кабінетів розрахований на надання допомоги дорослому населенню. Інший стоматологічний кабінет – дитячий.

У Києві відкрили два цілодобових стоматологічних кабінети

Про це Новини Києва. Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

- Донедавна такий кабінет у місті працював лише один – на лівому березі. Крім того, що навантаження на нього було завелике, ще й добиратися більшості мешканців було далеко та незручно, – розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він повідомив, що Пункт невідкладної стоматологічної допомоги для дорослих знаходиться за адресою: вул. Шота Руставелі, 26. На площі 80 кв. м, зокрема, тут розташовано хірургічний кабінет, стерилізаційну, рентген-кабінет, а також кабінет для надання безкоштовної стоматологічної ортопедичної допомоги учасникам АТО.

- Важливо, що один із цих нових пунктів обслуговуватиме дітей. Такої меддопомоги комунальні медичні заклади цілодобово не надавали взагалі, – наголосив Микола Поворозник.

За його словами, дитячий кабінет відкрито на базі Дитячої клінічної лікарні № 7 Печерського району м. Києва на вул. Професора Підвисоцького, 4-Б.

Нагадаємо, у Києві дві станції метро зроблять доступними для маломобільних груп населення.

.

Комментарии