У Києві дві станції метро зроблять доступними для маломобільних груп населення

Роботи із забезпечення доступності до станцій метро особам з інвалідністю включені до плану капітального ремонту станцій «Політехнічний інститут» та «Сирець».

У Києві дві станції метро зроблять доступними для маломобільних груп населення

Про це Новини Києва. Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

Зокрема, на станціях замінять систему візуальної інформації для пасажирів, двері типу «метро» із влаштуванням крайніх дверей із шириною проходу 900 мм, існуючі пристрої автоматичної системи проходження пасажирів до метрополітену у вестибюлі станції, розмежувальні та огороджувальні бар’єри.

Також на станціях заплановано облаштування дверей позначками «вхід-вихід» із відповідними піктограмами, встановлення обладнання робочого місця чергового на станції переговорним пристроєм «черговий-пасажир», улаштування тактильно-контрастних направляючих смуг на підходах до станції і на станції, попереджувальні тактильні смуги типу шутц-ліній (із тактильної плитки) уздовж платформи, контрастні (яскраво-жовтого кольору) попереджувальні тактильні або зі стійкого до стирання (довговічного) матеріалу смуги на краях першої та останньої сходинок на всіх існуючих сходових маршах станції.

Крім того, фахівці подбають про додаткові стаціонарні поручні біля підйомників, пандусів та візкових з’їздів, а також встановлять відеокамери для телеконтролю за всіма зонами станції.

Нагадаємо, у Києві запрацювали нові правила для проїзду у транспорті за картою киянина.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Беременная школьница свела счеты с жизнью

В одном из сел Кировоградской области 14-летняя школьница, которая пребывала на 9 месяце беременности, свела счеты с жизнью....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Театр: в Галифаксе создали куклу высотой 6,7 метра

В Галифаксе, в Великобритании сегодня пройдет театральное представление на улице....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

П’яні молодики побили подружжя та чинили опір поліції (відео)

У Черкасах біля нічного магазину п’яні молодики побили подружню пару та вчинили бійку з правоохоронцями....

Загрузка...
Загрузка...