Поиск

У Києві співробітник поліції збив велосипедистку

16 вересня у Києві на Московському мосту автомобіль збив дівчину-велосипедистку. Рідні потерпілої побоюються, що водій уникне адекватної відповідальності, оскільки є співробітником правоохоронних органів.

Про це Соцпорталу повідомив хлопець потерпілої Олексій Мигашко.

"Наша група рухалася смугою, виділеною для громадського транспорту. У наш час це найбезпечніша частина на дорозі, бо конструкція пішохідної частини мосту така, що там ледь протиснеться велосипед (і це ще залежить від ширини його керма). Тим більше, це заборонено правилами дорожнього руху. Я їхав попереду, і коли проїхав основну частину мосту, мені повідомили по радіозв'язку, що позаду на мосту збили мою дівчину. На місці пригоди я побачив спочатку розтрощену вщент автівку (це вже потім я дізнався, що основні пошкодження вона отримала від удару об відбійник). Зім'ятий велосипед із синіми ободами (мозок відмовлявся вірити, бо саме такі колеса лише на двох велосипедах у цілому місті). Далі за відбійником - купу людей, що скупчилась навколо чогось на землі. Коли я підбіг ближче, побачив на власні очі, то вже почав усвідомлювати, що там за відбійником лежить моя майбутня дружина. У одному кросівку", - розповів хлопець.

За його словами, водій в цей час розмовляв по телефону, оточений товаришами потерпілої.

"Як мені сказали, до цього він, розмовляючи, швидко крокував у напряму Скаймола. Ця його поведінка здалася підозрілою, тож товариші завернули його назад до місця подій. Розмовляти з нами він відмовлявся і постійно уникав контакту. Водієм виявився молодший помічник слідчого Шевченківського УП ГУНП м. Києва. Ми дізналися про це уже о третій ночі, коли це підтвердила поліція. З цього моменту ми почали підозрювати, що справу можуть закрити, забути або затягнути настільки, що про це всі забудуть. На ранок після події мені подзвонили колеги водія, з Шевченківського УП ГУНП. Запропонували допомогу, виглядало це так: «Звертайтеся, якщо щось треба». У понеділок подзвонив водій. Приніс свої вибачення, спитав, як стан потерпілої, чим може наразі зарадити. Домовилися, що він зможе побачится з нею, як вона трохи прийде в себе. Надалі перша спроба зустрічі не відбулася – водій спізнився на домовлену годину, і нас уже на той момент з лікарні виписали", - каже Олексій.

За його словами, незважаючи на виписку з лікарні стан потерпілої потребує постійного спостереження та реабілітації. Він підкреслює, що його дівчин та він не хочуть вирішувати ситуацію «договорняком», а натомість вимагають чесного розслідування і покарання винних.

Комментарии