Поиск

У Києві нагородили переможців Run Ukraine Running League 2019

Переможцями Бігової Ліги Run Ukraine Running League 2019 в абсолюті стали Надія Воронченко та Андрій Лапко.

У Києві нагородили переможців Run Ukraine Running League 2019

Минулої суботи в Києві нагородили переможців Бігової Ліги в абсолюті, вікових та професійних категоріях, а також команди-переможці у естафетному та командному заліках.

Переможницею Run Ukraine Running League 2019 в абсолюті серед жінок стала 30-річна киянка Надія Воронченко, здобувши за сезон 27 253 очки. У 2017 році вона вже ставала переможницею Бігової Ліги – тоді головним призом стала участь у Празькому марафоні. Цього року вона цілилася на перемогу від самого початку бігового сезону, і на кожному біговому заходу виходила на п’єдестал пошани.

Серед чоловіків переможцем став 32-річний Андрій Лапко з Івано-Франківська, який ще на початку бігового сезону не планував участі в усіх забігах Run Ukraine Running League 2019.

Але зрозумівши, що за підсумками перших етапів він очолив рейтинг, продовжив боротьбу, і навіть відмовився від участі в Чемпіонаті України з гірського бігу – адже старти припадали на ті ж дні. Упродовж сезону він впевнено утримував першу позицію в рейтингу, не даючи іншим бігунам шансу.

Всі новини спорту читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии