Поиск

Тимошенко, Порошенко і Бойко – у трійці президентського рейтингу

Стали відомими рейтинги основних кандидатів на майбутніх виборах президента України. В трійку лідерів ввійшли чинний президент Порошенко, лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко та Юрій Бойко від "Опозиційного блоку".

Про це повідоямялє Інтерфакс-Україна.

Якби вибори президента України відбулися наступної неділі, то за Юлію Тимошенко готові проголосувати 15% з тих, хто має намір узяти участь у виборах і визначився з уподобаннями", - повідомляється в прес-релізі на сайті "Рейтингу".

До першої трійки також увійшли чинний президент України Петро Порошенко (12%) та співголова партії "Опозиційний блок" Юрій Бойко (10,2%).

За лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка та народного депутата Вадима Рабиновича готові проголосувати по 10,1%, за лідера Радикальної фракції Олега Ляшка - 9,6%.

Мера Львова Андрія Садового убачають президентом 7,6% опитаних, лідера Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока - 4,8%.

"Рейтинг інших кандидатів є меншим за 2%", - наголошується в повідомленні.

Загалом було опитано 2000 респондентів від 18 років. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіоном і типом поселення. Опитування проводилося у формі особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Похибка репрезентативності дослідження - не більше 2,2%. Терміни проведення: 12-20 травня 2017 року.

Як повідомляв Соцпортал, суд по державній зраді Януковича перенесено через охриплого адвоката.

Комментарии