Поиск

​Столична команда «Батьківщини» святкує Різдво з киянами

Голосіївський партосередок ВО «Батьківщина» на чолі із Василем Крульком підготував цикл новорічно-різдвяних свят для дітей та їх батьків.

Про це повідомляє столична прес-служба партійного осередку.

Солодкі подарунки та святковий концерт за мотивами всесвітньовідомої казки «Пригоди Снігової Королеви» Ганса Кристіана Андерсена подарували наворічний настрій понад 4 000 дітлахам. Усіх присутніх із святами привітали народний депутат Ураїни Сергій Євтушок, депутат Київради Ігор Галайчук та член бюро Голосіївського партосередку ВО «Батьківщини» Сергій Безуглий. Парламентарій передав теплі вітання із Новим роком та Різдвом від лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко.

- За цей рік Голосіївська «Батьківщина» провела сотні заходів для дітей. Для нас діти та підростаюче покоління - у пріоритеті. Ми дбаємо, аби вони мали гідні умови для розвитку та навчання. Бо розуміємо, що від того, якими вони будуть, залежатиме наше завтра і майбутнє України. Тому Новорічна казка триває. Ми плануємо провести ще низку свят, про які повідомимо додатково на сайті Голосіївського партосередку та на сторінці у фейсбуці. І обов’язково продовжимо турбуватись про дітей вже у наступному році, - розповів голова Голосіївського партосередку Василь Крулько.

Користуючись нагодою, Василь Крулько побажав голосіївцям та киянам веселих свят, щастя, миру, впевненості у завтрашньому дні та міцного здоров’я!

Комментарии