Поиск

Стало відомо, хто відповідатиме за трагедію у Княжичах

Керівників операції в Княжичах звинуватять в дуже тяжких злочинах, оскільки їх службова недбалість призвела до загибелі людей, повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко в ефірі телеканалу ZIK.

До відповідальності притягнуть не тільки співробітників охорони, але і керівництво поліцейської розвідки, запевнив Луценко.

"Слідство встановило, що поліцейська розвідка знала про пограбування будинку в Княжичах. Від керівництва співробітники розвідки отримали вказівку не застосовувати ніяких заходів. Також слідство встановило, що пізніше до пограбованого будинку під'їхала машина поліцейської охорони, працівники якої вкрали елітний алкоголь з житлового будинку", - розповів генпрокурор.

Експертиза чітко встановила, що першим вистрілив один зі співробітників поліції охорони. Його постріл став сигнальним, заявив Луценко.

"Моральну відповідальність повинен понести саме керівник спецоперації. А зараз я гарантую, що ці справи передадуть до суду, але яким буде рішення суду - від мене не залежить", - зазначив він.

Нагадаємо, в селищі Княжичі Київської обл. 4 грудня в результаті перестрілки між співробітниками поліції охорони та бійцями спецпідрозділу КОРД загинули 5 правоохоронців.

Як повідомляв Соцпортал, полетіли перші голови після перестрілки під Княжичами.

Комментарии