Поиск

Шість банків Японії запустили нову криптовалюту

Шість найбільших світових банків – Barclays, Credit Suisse, Canadian Imperial Bank of Commerce, HSBC, MUFG і State Street – активізували зусилля для запуску нової форми валюти, повідомляє Finance.ua з посиланням на Financial Times.

Цю валюту передбачається використовувати для оплати товарів і переказу грошей за допомогою смартфонів.

Як пише видання, валюта отримає назву J Coin і матиме той же курс, що і єна. Очікується, що вона буде введена в обіг до 2020 року, коли в країні відбудеться літня Олімпіада і Японію відвідають мільйони туристів.

«Ми ведемо обговорення з центральними банками і регуляторами, і ми продовжимо їх в наступні 12 місяців з метою обмеженого запуску ближче до кінця 2018 року», – сказав глава стратегічних інвестицій у сфері фінансових технологій швейцарського банку UBS Хайдер Джеффрі.

Валюта розробляється спеціально для смартфонів. Оплата буде проходити через спеціальний додаток за допомогою сканування QR-кодів на товарах.

Послуга буде безкоштовною, натомість банки отримають більший доступ до даних про споживчі переваги своїх клієнтів. Як передбачається, перехід на криптовалюту пришвидшить угоди з цінними паперами. Такий підхід скоротить часові та грошові витрати, а також використання людських ресурсів.

Комментарии