Поиск

Порошенко затвердив терміни проведення військових призовів у 2017 році

Президент України Петро Порошенко підписав указ, який визначає терміни проведення чергових призовів на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки.

Згідно з указом, із ЗСУ та інших військових формувань, ДССТ військовослужбовці строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр та вислужили встановлені терміни строкової військової служби, будуть звільнені в запас у травні – червні та у жовтні – листопаді 2017 року.

Інші військові-строковики, які вислужили встановлені терміни, будуть звільнені у запас у квітні – червні та у жовтні – грудні 2017 року.

Призов на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, також здійснюватиметься навесні та восени: у квітні – травні та жовтні – листопаді 2017 року.

Як повідомляв Соцпортал, Порошенко пообіцяв створити музей Революції Гідності.