Поиск

Польща вимагає від Єврокомісії антимонопольний штраф для російського "Газпрому"

Польща вимагає від Єврокомісії оштрафувати "Газпром" за порушення антимонопольного законодавства, йдеться в заяві польської державної нафтогазової компанії PGNiG.

"Європейська комісія повинна фінансово покарати "Газпром"і створити конкурентні умови на ринку газу", - йдеться в заяві, розданому перед прес-конференцією керівництва PGNiG.

"Газпром" в кінці 2016 направив Єврокомісії підсумкові пропозиції щодо врегулювання антимонопольноъсправи, ініційованого у 2012 році. ЄК їх попередньо схвалила і зараз перевіряє реакцію ринку. Якщо коментарі ринку покажуть, що пропозиції не підходять, вони не будуть прийняті. Дедлайном для прийому позицій учасників ринку було 4 травня, в даний час ЄК вивчає отримані думки.

Розслідування ЄК може йти за двома напрямками: одне передбачає штрафи, інше передбачає узгодження з компанією зобов'язань, які вона бере на себе. Згідно з правилами ЄС, якщо нинішні зобов'язання не будуть узгоджені з ринком, що не будуть скориговані або вироблені нові і також узгоджені, то Єврокомісія може накласти штраф на компанію.

Як повідомляв Соцпортал, "Газпром" продовжує порушувати умови транзитного контракту

Комментарии