Поиск

Новий проект адміністрації в Українському домі вже відомий Зеленському

Проект нової АП Президента України, яку планують розмістити в будівлі Українського дому, показали Зеленському. Це будуть офіси на 8 тисяч м2 для 650 чиновників.

Андрій Вавриш, підприємець, голова будівельної компанії SAGA Development сказав:

Сам об’єкт має необхідний простір для реалізації потенціалу функціонування. Наприклад, актова зала, яка збирає майже 500 осіб, як то наявність певних оупен-спейсів.

Він назвав Український дім «прекрасною локацією» для створення центру управління згідно з побажаннями Зеленського. Про це повідомили на сайті "Радіосвобода".

Таку ж думку висловлює архітектор Іван Юнаков. За його словами, під адміністрацію президента планується відвести три поверхи.

«Ці два (перший і другий – ред.) поверхи дуже добре освітлюються, тому що тут є вікна. Якщо прикинути, тут десь 8 тисяч квадратних метрів на 650 чоловік. Тобто це дуже комфортний, хороший показник», – сказав він, демонструючи проект.

За словами авторів проекту, він передбачає також наявність коворкінгу, куди «будуть приходити громадяни з ініціативами».

Український дім у Києві виходить на Європейську площу. Під час подій Революції гідності взимку 2013-2014 років там спершу розміщувалися силовики, потім – протестувальники. На питання щодо того, чи передбачає проект місце для «конституційного права на протест», автори відповіли, що планують над цим працювати.

«Це пов’язано в тому числі з транспортним рішенням: хто, де, як… Не можна довести до ситуації, коли маленька купка людей одразу блокує місто», – сказав Варвиш.

За словами голови адміністрації Андрія Богдана, у АП «знайшли концепцію», як здійснити переїзд одного з центральних органів влади, не залучаючи кошти з бюджету.

Напередодні Володимир Зеленський, спілкуючись із журналістами, заявив, що не може знаходитися в будівлі Адміністрації президента на Банковій вулиц:

Я з ґлузду з’їду.

Натомість Зеленський, за його словами, планує відкрити в будівлі на Банковій художній музей.

«Є дуже багато картин, які люди не можуть побачити через те, що просто немає місця», – сказав президент. Ця ідея може сподобатись людм, кажуть в АП президента.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии