Поиск

​На Київщині побили та пограбували родину адвоката

Грабіжники, вдягнені у військову форму, увірвалися у приватний будинок адвоката Володимира Богатиря на Київщині. Невідомі побили та зв’язали членів його родини, у тому числі і дитину.

На Київщині побили та пограбували родину адвоката

Інцидент стався 8 листопада, повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Порушено кримінальне провадження та розпочато активні розшукові дії спрямовані на встановлення місцезнаходження та затримання підозрюваних. Метою злочинців було залякати адвоката, його родину, отримати доступ до матеріалів адвокатських досьє та адвокатської таємниці. Тиск на адвокатів, порушення їх прав та гарантій професійної діяльності, на жаль, не мають належної реакції з боку правоохоронців, що у умовах неконтрольованого обігу зброї та розгулу злочинності, призводить до системного вчинення злочинів і створює суспільну небезпеку, - йдеться у повідомленні НААУ.

НААУ засудила вторгнення у житло та насильницькі дії щодо членів родини адвоката Володимира Богатиря. Інцидент пов’язують з його професійною діяльністю.

Представники організації закликали президента України, Генерального прокурора та Національну поліцію України відреагувати на порушення відносно адвоката, розслідувати напад на житло і родину адвоката.

Про чрезвычайные происшествия и ДТП читайте в разделе #Соціалка на Соцпортале.

Комментарии