Поиск

Матіос спростував інформацію щодо диверсійних груп у Калинівці

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос спростував інформацію про диверсійних групах в Калинівці Вінницької області, де горіли військові склади.

Про це він заявив на брифінгу, передає "112 Україна" .

"Є момент, який би я хотів відзначити, - диверсійних груп, про які говорить Фейсбук та інші, слідством з вивченням матеріалів СБУ та інших правоохоронних органів на території області встановлено не було і даних про них немає", - сказав Матіос.

Він також зазначив, що даних про безпілотних апаратах слідство не встановило.

"Антитерористичні навчання СБУ фактично повинні були проходити в Могильові і вони фактично не почалися. Ніяких груп ДРГ або тих, кого затримали і втік - не було. Ми повинні встановити причину чому так трапилося. Це неналежне зберігання, яке забезпечувалося технічними можливостями 1987 років випуску", - заявив головний військовий прокурор.

Нагадаємо, вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу Калинівки почалися близько 22:00 у вівторок, 26 вересня. За словами Гройсмана, що пожежа на складі виникла через підпал . Військова прокуратура розслідує вибухи в Калинівці як диверсію.

Як повідомляв Соцпортал, у Авакова заговорили про відставку Муженка через вибухи в Калинівці

Комментарии