Поиск

Відвідуючи Луцьк, туристи планують оглянути пам’ятки архітектури: замки, підземелля, костели та поринути в атмосферу, оповиту легендами та оповідками. Серед обов’язкових для відвідування місць, хочеться виділити такі, як замок Любарта, костел Петра і Павла, будинок з химерами та центральний парк.

Проте, варто зауважити, що Луцьк доволі велике місто, багате різноманітними та цікавими для туристів місцями, тому оглянути усе за один день практично неможливо.

Що ж робити туристу, який прагне знайти бюджетний та комфортний нічліг?

Кожен турист може знайти комфортні хостели Луцька на сайті List.in.ua та обрати будь-який із запропонованих, виходячи зі своїх побажань та потреб. На сайті представлений великий перелік хостелів, готелів та апартаментів: кожен може ознайомитися з фотографіями, послугами та контактною інформацією.

Серед основних переваг хостелів можна виділити такі:

 • доступна вартість проживання;
 • вигідне розташування в центрі міста, або поблизу центральних вулиць;
 • цілодобова стійка реєстрації;
 • нові цікаві знайомства;
 • безкоштовний доступ до інтернету;
 • наявність власного або загального санвузла та кухні.

Зазвичай найбільший попит на хостели серед студентів, молодих людей та іноземців, адже це зручно, бюджетно й практично. Окрім того, майже у всіх хостелах спілкуються англійською, польською та російською мовами. Це не лише місце для ночівлі, в хостелах завжди можна зустріти цікавих, творчих людей та мандрівників, які ніколи не сидять на місці, знайти нових друзів чи круту компанію для спільних подорожей.

Отож, якщо ви обрали хостел, можна й далі продовжувати насолоджуватися вишуканою архітектурою та неймовірною атмосферою міста, не обмежуючи себе в часі, відвідати різноманітні екскурсії, скуштувати славнозвісну кухню Волині (таких страв ви більше ніде не зустрінете).

І в цьому випадку вам знову в пригоді стане List, адже саме тут ви знайдете весь перелік закладів Луцька, починаючи від бюджетних кафе і закінчуючи розкішними ресторанами. Скуштуйте мазурики по-волинськи, поліські вергуни, або ж обирайте традиційні заклади української, європейської чи будь-якої іншої кухні.

Продовжуючи тему цікавих місцин Луцька, варто також згадати про будинок Косачів, в якому протягом одного року проживала відома українська письменниця та літературна діячка — Леся Українка.

Місто також багате різноманітними музеями та костелами, які варто відвідати:

 • музей книги, де ви можете побачити старовинні друкарські верстати та книги 17-20 століття;
 • музей дзвонів, який вважається єдиним в Україні;
 • вежа Чарторийських, названа на честь князів, які пожертвували кошти на її будівництво;
 • Петропавлівський костел — відомий своєю неймовірною архітектурою та таємничими підземеллями;
 • Собор Святої Трійці, зі дзвіниці якого відкривається неймовірний краєвид на усе місто;
 • дитяча залізниця, проїхатися на якій можна і дорослим.

Виїхавши за межі міста, ви побачите ще багато чарівних місцин, багатих історичними, архітектурними та сакральними пам’ятками.

Комментарии