Поиск

Контактні лінзи та аксесуари від провідних виробників

Контактні лінзи мають бути надвисокої якості, адже від них напряму залежить здоров'я очей та комфорт і загальний стан користувача. Саме тому інтернет-магазин Linza пропонує продукцію виключно перевірених та всесвітньо відомих брендів, таких як Alcon, Avizor, Bausch & Lomb, Ciba Vision, ClearLab, Cooper Vision, Henson, Sauflon, Johnson&Johnson, Maxima, OkVision, Zeiss (Wohlk).

Широкий асортимент товарів для корекції зору поєднується з гарантованою якістю кожного виробу, адже обов'язковою умовою є наявність сертифікату та дозвіл для продаж в Україні.

За таких умов м’які контактні лінзи стають безпечною та чудовою альтернативою окулярам. Їм під силу скоригувати короткозорість, далекозорість, астигматизм, пресбіопію та інші захворювання очей. А кольорові контактні лінзи в поєднанні до цього ще й допоможуть підкреслити природний колір очей чи взагалі повністю його змінити.

М’які контактні лінзи виробляють декількох видів, що дозволяє кожному вибрати найбільш зручний варіант. Вони бувають одноденними, традиційними багаторазовими, з різними режимами носіння, з традиційних гідрогелевих матеріалів, а також з інноваційних, таки як силікон-гідрогелій.

В той же час для підбору контактних лінз необхідно мати рецепт від лікаря-офтальмолога, адже самостійний підбір може бути ризикованим для здоров’я. Втім, вже маючи на руках потрібні, виведені лікарем параметри, замовити потрібні лінзи можна за декілька хвилин через інтернет-магазин не виходячи з дому. Linza пропонує безкоштовну доставку контактних лінз, а також розчинів, крапель та інших аксесуарів за доступними цінами.

11 років досвіду роботи дозволили інтернет-магазину Linza зайняти лідерські позиції в галузі офтальмологічних товарів, розширювати та поповнювати асортимент інноваційними виробами і завжди гарантувати якість, нижчі за середньоринкові ціни та високоякісний сервіс.

Linza забезпечує швидку та безкоштовну доставку лінз у робочі дні по всій Україні за рахунок регіональних відділень по всій території. Для киян можлива доставка в суботу. Зробити замовлення можна по телефону, або ж на електронну адресу.

Для зареєстрованих клієнтів діє гнучка система знижок. При цьому при першому замовленні також отримується знижка в 3%, яка поступово накопичуватиметься до 10%.

Всі дані переваги роблять покупки контактних лінз в інтернет-магазині зручними, вигідними та гарантовано безпечними. Це дарує нашим клієнтам гарний зір та чудовий настрій.

Комментарии