Гройсман оприлюднив свою декларацію

  1. Главная
  2. Архив
  3. Политика
  4. Гройсман оприлюднив свою декларацію
07:45, 31.03.17

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман подав електронну декларацію за 2016 рік. Про це прем'єр-міністр повідомив на своїй сторінці Facebook.

-Сьогодні, на виконання вимог законодавства, подав декларацію за минулий рік. Роблю це щорічно з 2006 року, відколи був вперше обраний міським головою, і з того часу свої декларації оприлюднюю. Відмінність зараз тільки в тому, що останні два роки декларації подаються в новій формі і електронно.Як і раніше, більшу частину моїх доходів приносить майно, яке я набув здебільшого ще тоді, коли займався бізнесом - до 2006 року. Завдяки цьому я завжди міг почувати себе незалежним і усі ці роки, будучи спочатку міським головою, а останні роки працюючи в Києві.Досягши успіху в бізнесі, я пішов тоді у владу, бо хотів змінити своє місто. Тепер виклик набагато серйозніший, але я вірю в успіх нашої держави,

- заявив Гройсман.

Згідно з декларацією, заробітна плата Гройсмана в 2016 році склала 281 тисячу гривень, також його дохід включає відсотки по депозитах, розміщених в українських банках в розмірі 154 тисячі гривень, повідомляють у прес-службі Кабінету міністрів України.

В результаті відчуження належного йому автомобіля і земельної ділянки Гройсман отримав 11,13 мільйонів гривень. Крім того, 4,2 мільйонів гривень доходу Прем’єр отримав від здачі в оренду об'єктів нерухомого майна.

Таким чином, сумарний дохід прем'єра за 2016 рік склав 15 мільйонів 765 тисяч гривень. З отриманих доходів Гройсман сплатив близько 1,5 мільйона гривень.

Як повідомляв Соцпортал, Гройсман назвав найбільший успіх України.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости