Поиск

Через глобальне потепління овочі та фрукти стають отруйними

Внаслідок зміни кліматичних умов сільськогосподарські культури починають продукувати токсичні, небезпечні для життя з’єднання.

Наприклад, при нестачі води рослини накопичують афлатоксини, які концентруються в культурах завдяки паразитичним грибам. Ці та інші подібні з’єднання смертельно небезпечні для людини. Про це розповів заввідділом рослинних харчових продуктів і биофортификации Інституту харчової біотехнології та геноміки НАН України Станіслав Ісаєнков.

Однак займатися науковим вирішенням цієї проблеми в Україні поки що нікому, нарікає Ісаєнков, оскільки на всю науку держава дає стільки ж грошей, скільки отримує лише один західний університет.

- В законодавстві вказано 2 % на наукові вишукування, а в реальності, за моїми підрахунками виходить 0,2%, - цитує науковця AgroDay.

В принципі, світова наука може запропонувати вирішення проблеми накопичення токсинів. Наприклад, на гребені хвилі сьогодні біотехнологія редагування геному. З його допомогою можна вирішити 70 % проблем, з якими раніше можна було впоратися тільки методами генної інженерії.

При цьому вчені нічого нового в геном не привносять, як раніше, а просто регулюють певні гени. Активізують ті, що працюють краще, і приглушують або зовсім «вимикають» менш працездатні.

Таким чином можна змінювати певні метаболічні процеси, які відповідають за накопичення тих же нітратів або роблять рослини стійкими до паразитів, які продукують афлатоксини.

Як повідомляв Соцпортал, імпортна риба, яку продають в Україні, небезпечна для здоров'я.

Комментарии