Поиск

Браузер Firefox позначатиме сайти, які раніше були зламані

Розробники Firefox працюють над новою функцією, яка попередить вас, якщо ви відвідуєте сайт, який було піддано атаці хакерів.

Інформацію для повідомлень веб-навігатор буде брати з бази сервісу "Have I Been Pwned", який веде стеження за зломом веб-ресурсів.

Автор сайту Have I Been Pwned Трой Хант вже підтвердив, що працює з Mozilla, на своїй сторінці в Twitter. При цьому Хант зазначив, що не знає, що буде з себе представляти фінальний варіант функції.

-Firefox просто дивиться, які сайти були зламані, і ми обговорюємо, як ще можна буде використовувати ці дані. У них широке охоплення, а показувати цю інформацію в Firefox - чудовий спосіб розповісти людям про витоки даних, - розповів Трой Хант.

Нова можливість вже доступна для використання, але у вигляді розширення Breach Alerts. Також можна завантажити код з GitHub, скомпілювати його і додати в Firefox для тестування. Виконати цю операцію вийде тільки з версією браузера для розробників. Надбудова не блокує доступ до ресурсу, а повідомляє, що він небезпечний.

Як повідомляв Соцпортал, експерти Google назвали найбезпечніший браузер.

Комментарии