Поиск

Жінок на Донеччині безкоштовно навчатимуть бізнесу

Маріупольська асоціація підприємців розпочинає навчальний курс у Приазов’ї для жінок із започаткування власної справи, бізнес-комунікацій, позиціювання продукції та опанування технік продажів

Про це повідомляє «Бізнес-Схід».

16 січня стартує програма із навчання підприємництву за підтримки Українського Жіночого Фонду. Організатори проєкту ставлять за мету підтримати жінок Донецької області та Приазов’я у розвитку бізнесу та самозайнятості, створення робочих місць для себе та громади, досягнення економічної незалежності.

Навчання буде проходити на базі освітнього хабу Halabuda у місті Маріуполь. Безкоштовна програма складається з десяти навчальних модулів, яка реалізується у період з січня по березень 2020 року.

«При відборі учасниць пріоритет надаємо жінкам з маленьких міст, селищ, селищ міського типу, — зазначає керівник Маріупольської асоціації підприємців Дмитро Чичера. — В основному, всі активності зосередженні для жінок, які проживають у великих містах Донеччини. Ми вирішили, що 60% учасниць не повинні бути мешканками Маріуполя. Наша програма розрахована на жінок, які вже мають свій невеличкий бізнес або на тих, хто має свою бізнес-ідею, яку планують реалізувати. Наше завдання: щоб після закінчення курсів учасниці вийшли з ясним розумінням як вести та розвивати свою справу, маючи готовий бізнес-план для фінансування», - зазначають організатори тренінгу.

Усі витрати на проживання та проїзд для учасниць з інших міст покриваються організаторами. Жінки отримають знання від вибору бізнес-ідеї через залучення клієнтів та просування через інтернет і застосування різноманітних технік продаж до правового забезпечення та пошук фінансування.

Надалі передбачається надання консультаційної, юридичної та менторської підтримки випускницям навчальних курсів на базі центру підтримки підприємництва.

Всі новини про ринок праці читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии