Поиск

Volkswagen компенсує клієнтам у США майже $100 млн

На частині автомобілів було встановлене програмне забезпечення, яке дозволяло на випробувальних стендах занижувати показники витрат на бензин і вмісту речовин у вихлопних газах

Німецький автомобільний концерн Volkswagen виплатить своїм клієнтам у США компенсацію через помилкові дані про витрату палива. Йдеться про майже 98 тисяч автомобілів марок Volkswagen, Audi, Bentley, Porsche, випущених з 2013-го до 2017 року. Про це повідомило американське Агентство з охорони навколишнього середовища (EPA) у п'ятницю, 30 серпня.

Про це пише DW

За даними відомства, на частини автомобілів цих марок було встановлено програмне забезпечення, яке дозволяло на випробувальних стендах занижувати показники витрат на бензин, а також вмісту речовин у вихлопних газах.

Концерн погодився виплатити ошуканим клієнтам у Сполучених Штатах від 5,4 до 24,3 долара за кожен місяць володіння моделлю зі списку. Загальна сума компенсацій становить близько $96,5 млн (у перерахунку - 87,6 млн євро).

Нагадаємо, у результаті ініційованих владою Сполучених Штатів у вересні 2015 року розслідувань Volkswagen змушений був визнати, що на кілька мільйонів проданих у світі автомобілів було встановлене програмне забезпечення, яке дозволяло маніпулювати тестами на відповідність двигунів екологічним стандартам.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Комментарии