У "Слузі Народу" вирішили скасувати перелік об'єктів, що не підлягають приватизації

Відповідний законопроект подано до Верховної Ради України

Верховна Рада може скасувати перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації. Це станеться в разі позитивного голосування за відповідний законопроєкт, який подано на розгляд парламенту групою депутатів із фракції "Слуга народу", повідомляє УНІАН.

Про це йдеться в законопроєкті №1054 від 29 серпня.

Шість народних обранців пропонують скасувати Закон України від 7 липня 1999 року № 847-XIV "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації". Цей намір мотивується потребою "залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в економіку України".

На думку авторів законопроєкту, остаточна приватизація сприятиме зростанню продуктивності економіки, створенню нових робочих місць, усуненню колізій у законодавстві в сфері приватизації державного майна тощо.

2014 року уряд України (зокрема міністр економіки Айварас Абромавичус, який тепер є членом команди Зеленського) намагався виключити з цього списку 1250 підприємств, але зустрівся із запеклим опором з боку Верховної Ради.

Представники партії "Свобода" блокували трибуну під час розгляду законопроєкту, і кінець кінцем від нього відмовилися.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Полтава: Де побувати, що скуштувати, за що любити

- Іван Котляревський – це явище дивовижне....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Бояться Brexit: Великобританія запасається шампанським

Виробники шампанського з ЄС забили склади в ВеликобританіїБританці не готові розлучатися з традиційним шампанським після Brexit - французькі виробники ігристих вин ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У міністра юстиції Дениса Малюська є план

Міністр юстиції Денис Малюська планує позбавитися рейдерів за один місяцьНа його думку, основну напругу, пов’язану з рейдерством, протягом місяця можна подолати....

Загрузка...
Загрузка...