Поиск

Водій подав у суд на "Київпастранс". Завтра перше засідання

Завтра, 17 березня, о 9:30 ранку розпочнеться засідання за позовом колишнього водія тролейбусу, профспілкового активіста Андрія Трояна проти "Київпастрансу" через незаконне звільнення.

"Завтра! Не пропустіть! Робітник проти корумпованого "Київпастрансу". Подільський райсуд Києва (вул.Хорива, 21) розгляне справу про незаконне звільнення профспілковця Андрія Трояна. Початок о 9.30. Розглядає суддя Заріцька Ю.Л.", - повідомляють активісти Соціального руху.

Андрія було звільнено та виселено з гуртожитку після створення ним разом з колегами у Куренівському депо осередку Вільної профспілки залізничників України.

Профспілковці виступили за покращення умов праці та оприлюднювали факти "лисих" шин на тролейбусах, відсутності належних аптечок, понаднормових змін у водіїв. Керівництво депо натомість відповіло репресіями та звільнило частину активістів. На знак протесту Андрій з колегами оголосили голодування, після чого адміністрація припинила тиск, однак поновлювати на роботі попередньо звільнених відмовляється.

Протест водіїв депо набув широкого розголосу. Через цинізм керівництва Куренівське депо згадали навіть у Британському парламенті.

Комментарии