Поиск

Середній рівень закупівельних цін на свинину живою вагою цього тижня впав до 47,45 грн/кг, адже за результатами попередніх торгів більшість товарних партій розписали на 0,75-2 грн/кг дешевше.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на AgroTimes.

Не зважаючи на відчутніше послаблення цін, їх низхідний рух на цьому, найвірогідніше, не вповільниться. Так, виробники свинини відзначали досить слабкий попит з боку заготівельників, деякі з них переносили закупівлю попередньо замовлених партій на наступний тиждень.

Водночас, в Асоціації свинарів Україні відзначають, що пропозиція живця цілком відновилася після сезонного літнього спаду. З огляду на такі обставини більшість представників м’ясопереробної галузі очікують, що внутрішні котирування на живець свиней забійних кондицій у другій половині жовтня опустяться нижче позначки 46 грн/кг.

Додатковою підтримкою таких змін цін на свинину живою вагою слугують відповідні коливання європейських котирувань, які поступово просідають під впливом цін на свинину в Бельгії та Німеччині.

Тож здешевлення закупівлі європейської свинини сприяло зниженню бар’єрної ціни входу імпортної продукції ще на 2% – до 44 грн/кг.

Нагадаємо, Україна стала купувати цибулю в Казахстані.

Комментарии