Поиск

В США назвали умови і деталі поставки летальної зброї в Україну

Допомога США у вигляді 350 мільйонів доларів і поставок летальної зброї буде надана Україні в разі реального прогресу в ключових реформах оборонного сектора країни.

Про це повідомляє "Голос Америки" з посиланням на сенатора Роба Портмана.

У коментарі до схваленого обома палатами Конгресу законопроекту сенатор зазначив, що США чекає від України прогресу в питаннях введення цивільного контролю за військовими, співпрацю і координацію з парламентським контролем за військовими, поліпшення системи забезпечення і управління запасами і безпеки чутливих іноземних технологій.

Проект допомоги передбачає виділення Україні коштів для захисту на морі, надання повітряних і берегових оборонних радарів, мінного і протимінного обладнання, допомогу в лікуванні та реабілітації українських військових, медичного навчання та підтримки українців.

Портман також заявив, якщо Росія продовжить використовувати проти технології гібридної війни (пропаганду і дезінформацію) проти України, для Сполучених Штатів і НАТО буде дуже важливим надавати "постійну економічну, політичну і військову підтримку, щоб Україна забезпечила своє демократичне майбутнє".

Як повідомляв Соцпортал, Турчинов натякнув, що в України "завалялася" ядерна зброя.

Комментарии