Поиск

В найбільшому будинку Києва стало тепліше

На вулиці Прирічна в Оболонському районі знаходиться найбільший будинок в місті Києві. Саме мешканці будинку на вул.Прирічна, 5 протягом минулого року стали лідерами досить неприємної статистики – вони найчастіше зверталися зі скаргами на відсутність гарячої води і опалення у своєму домі.

За інформацією очевидців в цьому випадку розмір будинку грав з мешканцями злий жарт, адже коли прорив відбувався в одному стояку, гаряча вода зникала не лише в цьому парадному, а іноді й в усьому будинку.

За словами депутата Київської міської ради від ВО «Батьківщина» Олександра Поживанова подібна проблема знайома мешканцям більшості багатоквартирних будинків у нашому місті.

- Дана проблема є системною, адже багато мешканців столиці вже просто забули, що таке нормальне водопостачання і опалення. – прокоментував ситуацію Олександр Поживанов.

Згідно з його інформацією більшість наших будинків мають застарілі зношені комунікації, які потребують термінового оновлення. А навіть коли стан труб задовільний, відсутність елементарних механізмів ускладнює життя тисячам киян.

- Проблема, з якою зустрілися мешканці будинку по вул.Прирічна, 5 і десятки інших будинків вирішується дуже просто – встановленням сучасної запірної арматури, яка виконує функцію перекриття ходу потоку рідини. Після заміни запірної арматури в усьому будинку навіть у разі прориву труби, воду до усунення неполадок зможуть відключати лише по одному стояку, - розповів він.

Тобто, переконаний депутат, решта мешканців перестане бути заручниками кожного прориву і терпіти відключення води десятки разів на рік при пориві однієї труби в будинку.

- Поки що мені вдалося добитися встановлення запірної арматури лише в цьому будинку, адже він найбільший і найпроблемніший в цьому плані. Однак, на мою думку, модернізація підвалів має проводитися по всьому Києву. І починати варто вже зараз, поки ще є час підготуватися до опалювального сезону, - пояснив він.

Після виконання всіх ремонтних робіт Олександр Поживанов разом з представниками ЖЕДу та Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району міста Києва» проінспектували підвали будинку, перевірили якість виконаних робіт та обговорили на що потрібно звернути увагу в подальшій роботі задля покращення стану комунікацій загалом.

Комментарии