Поиск

​Українці фондували рекордну суму на альбом музичного гурту

Рекорд українського краудфандингу на запис альбому встановив молодий колектив One Planet Orchestra, який отримав від слухачів понад 45 тисяч гривень.Оркестр-бенд One Planet Orchestra зібрав 45549 грн. на запис альбому через краудфандинг. За словами лідера гурту Павла Вишебаби, це абсолютний рекорд української краудфандингової платформи «Велика ідея» на запис пісень чи альбому.

"Насамперед це сигнал для всіх молодих музикантів - слухачі хочуть більше різноманітної української музики, - вважає лідер оркестр-бенду Павло Вишебаба. - Слухачі розуміють, що це недешево і готові підтримувати культурні проекти внесками"

На думку Павла Вишебаби рекорд став можливий через широку підтримку слухачів, у тому числі відомих. За час Спільнокошту проект підтримали й закликали фондувати в альбом One Planet Orchestra Андрій Куликов (Громадське радіо), письменник Любко Дереш, музиканти Денис Левченко (Бумбокс), Анастасія Осипенко (НастяЗникає), Андрій Шатров (Semmar), DJ Рудольф Краєвський та інші.

Павло Вишебаба — журналіст, громадський активіст і музикант родом із Краматорська. У серпні 2016-го він оголосив у Facebook про створення музичного проекту на базі першої в Україні веган-ресторації One Planet. У результаті кастингу до One Planet Orchestra було відібрано 10 музикантів: гітарист, барабанщик, клавішник, скрипаль, віолончеліст, трубач та ін. У травні One Planet Orchestra оголосив про збір коштів на запис дебютного альбому через «Велику Ідею».

Комментарии