Поиск

У столиці організовують акцію на захист легендарного кінотеатру "Київ"

7 червня о 19:00 під кінотеатром "Київ" відбудеться акція на його захист від рейдерів.

Про це йдеться у події на Facebook.

Як вказано, сьогодні об 11 ранку муніципальна варта перекрила прохід на другий поверх кінотеатру.

Згодом було побито активісток та активістів, а поліція, яка вже була на місці, не протидіяла насиллю з боку представників муніципальної варти, - зазначають організатори.

Серед представників варти впізнали членів організації С14.

За даними захисників кінотеатру, у квітні 2019 кінотеатр "Київ" було передано на баланс комунального підприємства "Київкінофільм", за словами яких зараз здійснюється "інвентаризація" майна (так зараз називається насильницьке захоплення кінотеатру і побиття активіст_ок).

Зараз триває судовий процес, у якому ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр "Київ"», колишній орендар кінотеатру «Київ», виступив позивачем проти Департаменту комунальної власності м. Києва, аби визнати незаконними їхні дії і рішення, а саме порушення переважного права ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр "Київ"» на продовження договору оренди, а також відсутність повідомлення про намір не продовжувати договір оренди, що за законодавством тягне за собою автоматичну пролонгацію договору. У квітні ТОВ «Сінема центр» (мережа кінотеатрів "Сінема сіті") виграли конкурс на оренду кінотеатру "Київ", і за новими умовами орендного договору мають сплачувати 2 млн 119 тис грн на місяць за оренду кінотеатру, - йдеться у дописі.

Активісти наголошують, що, зважаючи на репертуар кінотеатрів комерційної мережі "Сінема сіті" і надвисоку орендну плату, стає очевидно, що цінова політика кінотеатру "Київ" зміниться у сторону підвищення цін на квитки, а у репертуарі значно зменшиться частка артхаусного і фестивального кіно.

Всі кримінальні новини Києва в розділі #Київград на Соцпорталі.

Комментарии