У МВФ оцінили наслідки сланцевої революції в США

  1. Главная
  2. Архив
  3. Политика
  4. У МВФ оцінили наслідки сланцевої революції в США
09:34, 22.03.17
Корреспондент

Сланцева революція в США в найближчі п'ять років буде чинити сильний вплив на світовий нафтовий ринок і ціни на нафту. Саме сланцеві родовища є найбільшою загрозою спробам досягти стабільності цін. Про це йдеться в дослідженні експертів МВФ.

"Збільшення виробництва нафти зі сланцевих родовищ в США може швидко звести нанівець більшу частину, якщо не все скорочення видобутку ОПЕК і країнами, що не входять в ОПЕК, оскільки в разі сланцевих родовищ видобуток з свердловин може починатися в межах одного року після виробництва початкових інвестицій, в відміну від звичайних інвестицій в нафтовидобуток, які починають приносити плоди лише через цілий ряд років ", - йдеться в дослідженні.

Відзначається, що до лютого 2017 року інвестиції в нафтовому секторі США, вимірювані кількістю діючих бурових установок, досягли найвищого рівня з листопада 2015 року.

"Крім того, загроза з боку нафти зі сланцевих родовищ збільшується в зв'язку з тим, що підвищилася ефективність роботи виробників в США завдяки вдосконаленню їх операцій і поліпшень у відборі експлуатованих свердловин", - відзначили в МВФ.

Як повідомляв Соцпортал, Гройсман спростував підвищення цін на газ для населення на 40%

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости