Поиск

У "ЛДНР" мертві військові ЗС РФ "чекають" повернення додому з "гумконвоєм"

У моргах окупованого Донецька бойовики готуються вправляти в РФ тіла ліквідованих російських військових, яких заберуть так звані "гумконвої", повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

"У спеціально обладнаних моргах при військово-медичних закладах російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території Донбасу знаходиться більше 20 тіл вбитих і померлих від поранень військовослужбовців ЗС РФ, які підготовлено для відправки на територію РФ транспортом чергового російського “гумконвою”, - йдеться в повідомленні.

Також у розвідці розповіли про серед особового складу з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ спостерігається зростання кількості випадків правопорушень та самовільного залишення військових частин.

"Зокрема, в ніч на 8 березня ц.р. двоє російських військовослужбовців медичної роти 2 АК знаходячись на чергуванні самовільно залишили місце служби. Розслідуванням у медичному підрозділі вже виявлено велику нестачу лікарських засобів групи “А” та психотропних і сильнодіючих препаратів", - повідомила розвідка.

Як повідомляв Соцпортал, доба в АТО: без втрат, проте семеро бійців поранено.

Комментарии