Поиск

У Китаї введуть «фейс-контроль» для користувачів інтернету

Китайський уряд повідомив, що з 1 грудня 2019 року телекомунікаційні компанії будуть сканувати користувачів для підтвердження особи

У вересні уряд Китаю повідомив, що з грудня 2019 року телекомунікаційні компанії будуть зобов'язані сканувати особи користувачів для верифікації їх особистості, повідомляє Business Insider.

Без цього користувачі не зможуть отримати доступ до інтернет-послуг. Всього користувачів інтернету 854 млн. осіб по всій країні.Таким чином, Китай стане першою країною, де буде потрібно використовувати face ID для дзвінків і інтернету. Нові правила також забороняють передачу сім-карт іншим людям. За словами Міністра промисловості і інформаційних технологій, нові правила пов'язані з політикою «захисту прав і інтересів в кіберпросторі та боротьби з телефонним шахрайством».

Система з розпізнавання осіб в Китаї активно діє в кількох сферах. Проект був запущений в 2015 році, для його реалізації в країні побудували найбільшу в світі мережу камер. На основі системи відеоспостереження влада ввела систему соціального рейтингу. Пункти рейтингу віднімають за порушення закону або за неприйнятне, на думку влади, поведінку.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии