Поиск

У Київського півмарафону новий титульний партнер

Новим титульним партнером ювілейного 10-го Київського півмарафону, який відбудеться 4-5 квітня, стала компанія Work.ua.

У Київського півмарафону новий титульний партнер

Відтепер півмарафон носитиме назву 10th Work.ua Kyiv Half Marathon. Окрім того, організатор заходу, компанія Run Ukraine, анонсує зміну головного кольору події з червоного на блакитний.

- Work.ua — перша у світі компанія сервісу пошуку працевлаштування, яка стала титульним партнером півмарафону, що справді вражає. Ця подія сьогодні говорить про те, що український бізнес змінюється, стає не лише корпоративно, але і соціально орієнтованим.
Наша співпраця — це крутий початок чогось глобального, тому що якщо ти зустрічаєш людей зі спільними цінностями, ви не можете просто попрацювати разом, ви прагнете змінювати світ”, — ділиться враженнями генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

Київський півмарафон — перший і єдиний в Україні півмарафон, який увійшов до календаря міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій World Athletics на 2020 рік зі статусом Silver Label, що свідчить про високий рівень організації заходу.

- Частина місії Work.ua — допомагати людям бути щасливішими та розвивати Україну. Співпраця з Run Ukraine і пропагування бігу — це ще один великий крок на цьому шляху для нас. Бо біг та здоровий спосіб життя дає надзвичайний ресурс, який обов’язково кожному допоможе відчути внутрішню віру, що все залежить від тебе і в роботі, і в житті. А значить «‎Ти Зможеш Все» — просто починай! — коментує співзасновник проекту Work.ua Артур Міхно.

У рамках Київського півмарафону відбудуться змагання на різних дистанціях від 4.2 км до 21.0975 км, естафетні та командні забіги, забіг з собаками та змагання зі скандинавської ходьби. Наймолодші учасники, залежно від віку, також зможуть пробігти свої перші дистанції.

За прогнозами організаторів, у 10th Work.ua Kyiv Half Marathon візьмуть участь 16 500 бігунів. Київський півмарафон відкриє сезон бігової ліги Ukrainian Majors Running League.

Реєстрація на офіційному сайті Київського півмарафону – http://kyivhalfmarathon.org

Всі новини спорту читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии