Поиск

У Києві затримали одного з найвідоміших кримінальних авторитетів (відео)

У Києві затримали одного з найвідоміших кримінальних авторитетів, "злодія в законі", Тенго Гальського.

вор в законе, злодій в законі

Про це повідомляють Новини Києва. Соцпортал з посиланням на правоохоронців столиці.

- Відомий у кримінальному середовищі громадянин Грузії був неодноразово судимий за тяжкі та особливо тяжкі злочини, зокрема – за замах на вбивство. Зловмисник, попри заборону в’їзду, прибув до столиці для перерозподілу сфер впливу та контролю злочинної діяльності кримінальних авторитетів,- йдеться у повідомленні.

Працівники управління стратегічних розслідувань спільно зі слідчими відділу розслідування особливо тяжких злочинів за силової підтримки спецпризначенців столичного главку під процесуальним керівництвом прокуратури Києва затримали фігуранта у ході проведення санкціонованого обшуку у квартирі на проспекті Науки.

Правоохоронці встановили, що 36-річний зловмисник у 2013 році був коронований у Санкт-Петербурзі кримінальними "авторитетами" та отримав статус "злодія у законі". Останнім часом він постійно проживав на території Туреччини та Греції. У квітні 2018 року чоловік затримувався правоохоронцями у столиці, після чого його видворили за межі України із забороною в'їзду.

- Нещодавно «Тенго Гальський» прибув до столиці та, за оперативною інформацією, мав намір керувати кримінальним світом: організовувати злочинні "сходки", розподілити сфери впливу та залучити до злочинної діяльності молодь задля збереження "злочинних традицій, - розповів начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко.

Вирішується питання щодо примусового повернення "злодія в законі" до Грузії, із забороною в’їзду на територію України загальним строком на 18 років (до 2037 року).

Нагадаємо, що раніше:

Комментарии