Поиск

У Києві відбувся Всеукраїнський марш за тварин

Акція відбулась вже втретє. Паралельно з київською ходою, марш відбувся ще в 24 містах України

У Києві учасники Всеукраїнського маршу за тварин пройшли від парку Шевченка до будівлі Верховної Ради. Водночас марш пройшов ще в 24 містах України. Про це повідомляє Громадське в неділю, 15 вересня.

Гуманістичний рух UAnimals проводить таку акцію вже втретє. Учасники маршу вимагають заборонити використання тварин у цирках, дельфінаріях і для фотопослуг, відмовитися від створення і функціонування протравлювальних станцій, хутрових ферм і використання живих тварин для тестування косметики.

Активісти також вимагають розвивати центри реабілітації для утримання тварин, які постраждали від людей, створити зоополіцію і ввести покарання за жорстоке поводження з тваринами.

Одна з вимог - внести диких тварин природного ареалу України, які перебувають на межі зникнення, в Червону книгу України.

Люди прийшли на марш зі своїми домашніми улюбленцями. Втім організатори зазначають, що проблема гуманного ставлення до тварин стосується всіх.

Учасники вийшли з плакатами "Ставай веганом заради тварин", "Ми йдемо, тому що вони не можуть себе захистити" і "Ні тестування на тваринах". Після збору підписів під вимогами, учасники вирушили до Верховної Ради.

Нагадаємо, що раніше екологи та євродепутати вимагають заборонити трофейне полювання.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии