Поиск

У Києві говоритимуть про справедливу мінімальну зарплату для українців

У Києві представники Кабміну, МВФ, найбільших профспілок, а також українські та зарубіжні науковці говоритимуть про прийнятній рівень мінімальної зарплатні для українців.

Конференція під назвою "Політика в сфері мінімальної заробітної плати в Україні – шанс на справедливий перерозподіл та зростання?" пройде 30 та 31 березня в Києві у великому конференц-зал Національної академії наук України за адресою вул. Володимирська, 55 .

Серед виступаючих віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше, старший економіст офісу Міжнародної Організації Праці у Женеві Патрік Белсер, голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, представник Бізнес школи при Університеті ГрінвічаПіт Бьорджесс та інші дослідники, чиновники та профспілковці.

"У грудні 2016 року Верховна Рада України вирішила збільшити вдвічі рівень мінімальної зарплати із 1600 грн. (≈55 EUR) до 3200 грн. (≈110 EUR). Це політичне рішення супроводжується жвавими дебатами щодо ролі і впливу мінімальної зарплати на економіку країни. Цією конференцією ми хочемо долучитися до цих дебатів і разом зі знаними міжнародними експертами обговорити, яким чином різні моделі визначення мінімальної заробітної плати впливають на стабілізацію внутрішнього споживчого ринку в кризовий період, скорочення сектору з низькою зарплатнею та рівень бідності", - зазначають організатори з Фонду ім. Фрідріха Еберта та Центру соціальних і трудових досліджень.

Серед модераторів заходу журналісти Ірина Славінська і Андрій Блінов, економіст Захар Попович та експерт з трудового права Віталій Дудін.

З повною програмою конференції можна ознайомитись тут.

Комментарии