У Голосіївському районі активісти влаштували штовханину з місцевими мешканцями

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. У Голосіївському районі активісти влаштували штовханину з місцевими мешканцями
14:10, 03.08.17
Обозреватель

На вулиці Потєхіна у Голосіївському районі столиці через будівництво ледь не побились активісти та місцеві мешканці. Про це на своїй сторінці в Facebook написав місцевий житель Мстислав Соболєв.

Про це повідомляє "Обозреватель".

Як зазначає Соболєв, активісти вирішили заблокувати будівництво на Потєхіна, у той час як місцеві мешканці виступили за будівництво та реконструкцію мікрорайону.

"На Потєхіна ледь не побились активісти і місцеві жіночки через будівництво ЖК "Берген". Спочатку вони обмінювались словесними образами, а потім навіть влаштували штовханину перед автомобілем. Жінки похилого віку, які живуть в будинках на Потєхіна, хочуть, щоб новий будинок побудували. Раніше забудовник зобов’язався оновити труби, які вже прогнили за роки, що стоять будинки", — написав Соболєв.

Також він зазначив, що суперечки точаться через те, що начебто може постраждати парк.

"Але ж відомо, що між будмайданчиком та парком є міська дорога спільного користування. Парк ніяк не пересікається із будівництвом. Тож чому вони блокують автомобілі і кидаються на місцевих бабусь – загадка", – додав Соболєв.

Як відомо, нещодавно жителі Голосіївського району Києва і будівельна компанія прийшли до консенсусу і підписали меморандум. Будівельна компанія, що зводить ЖК "Берген", має змінити комунікації, облаштувати територію та виділити 300 квартир учасникам АТО. Виконання всіх цих вимог стало основою підписання меморандуму. За умовами меморандуму, будівництво не зачепить парк та гаражі місцевих мешканців, які раніше хвилювались за своє майно.

Як повідомляв Соцпортал, мітинг на Харківському шосе: на місце прибули нацгвардійці

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости