​Творці фільму "Герой мого часу" шукають найкреативніший зі столичних під'їздів

  1. Главная
  2. Архив
  3. Жизнь
  4. ​Творці фільму "Герой мого часу" шукають найкреативніший зі столичних під'їздів
01:00, 20.04.17
Соцпортал

Цієї весни стартували зйомки повнометражного фільму Тоні Ноябрьової "Герой мого часу" - це іронічна комедія про життя у великому мегаполісі і пошуку свого місця в ньому. Жеки, сусіди, дороги, а також любовні перипетії і все це на тлі знакових краєвидів міста. А як же знімати фільм про Київ та не показати всі цікавинки цього міста?

Кожен день ми спостерігаємо, як кияни облаштовують ганки своїх будинків: саджають квіти на клумбах, малюють мурали, оригінально розфарбовують свої під’їзди. То чом би не показати найкрасивіший з них на всю країну?

Тож, кияни, увага! Хто бажає, щоб одна зі сцен майбутньої стрічки знімалася у вашому під'їзді - долучайтеся до акції. Для цього потрібно опублікувати світлину свого під'їзду у мережі Facebook з хештегом #героймогочасу або надіслати на скриньку geroy.mogo.chasu@gmail.com. Ми шукаємо унікальні столичні під'їзди, тож це гарний привід не лише показати свій власний будинок, а і зробити його одним з героїв фільму. Тож надсилай свої фото до першого травня, ми вже чекаємо на них!

Новости по теме

Топ-10 модных моделей джинс 2023 года
Фото
Топ
Эксклюзив
Где живут призраки? Топ-10 мест в мире
Топ
03:00, 21.03.2023

Топ самых "призрачных" мест в мире

Марья Гриневич
Марья Гриневич
Какие напитки лучше питаются с пиццей?
Реклама

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости