Пошук

ТОП-5 помилок при замовленні ремонту квартири під ключ

Ремонт під ключ — комплексна послуга, яка користується неабияким попитом. Адже замість того, щоб шукати підрядників і майстрів для кожного окремого етапу, ви замовляєте у однієї компанії всі роботи: від демонтажу старого покриття до фінального прибирання. Більш детальніше інформація про ремонт квартир під ключ у Львові вказана на офіційному сайті компанії, яка пропонує такий сервіс. А ми зараз поговоримо про помилки з боку замовників, що псують всі переваги цього формату робіт.

Помилка 1. Розпочинати ремонт під ключ без дизайн-проєкту

Зазвичай, компанії пропонують фіксовану ціну ремонту з урахуванням площі та складності робіт. Але перед підписанням договору в замовника є можливість додати пункти до списку або, навпаки, викреслити їх. Великою помилкою є відмова від дизайн-проєкту, адже це не просто візуальне зображення майбутнього ремонту, а детальна документація, що прописує кількість будівельних матеріалів, технологію і послідовність робіт. Загальний кошторис ремонту без дизайн-проєкту миттєво зростає, тому що з’являються непередбачувані витрати. Проєкт — основа, без якої складно гарантувати якість ремонту квартири під ключ і його фіксовану ціну.

Помилка 2. Контролювати все самостійно

Домашні майстри іноді втручаються у роботу підрядників. Але якщо ви не кваліфікований фахівець, то не можете оцінити якість кожного етапу ремонту та зробити конструктивні зауваження. Втручання може тільки погіршити результат. Якщо наполягаєте на контролі, краще замовляйте авторський нагляд, і тоді архітектор, який розробляв дизайн-проєкт, буде перевіряти кожен рух майстрів.

Помилка 3. Економія на матеріалах

Найдешевші матеріали мають суттєвий недолік: вони не вирізняються високою якістю. Навіть якщо дуже хочеться зменшити кошторис, обирайте матеріали обережно, радьтеся з майстрами, на чому можна заощадити, а на чому — ні. Інакше ризикуєте отримати зовсім не той результат, на який розраховували.

Помилка 4. Внесення самостійних правок під час ремонту без погодження

Ви можете вимагати будь-яких змін у проєкті, але краще робити це на етапі узгодження дизайну. Тому що фахівець вираховує розташування та оформлення кожного елементу інтер’єру так, щоб раціонально використати простір і забезпечити вам затишок, зручність буденних справ. Вам може здаватися, що під час робіт ви робите лише дрібні зауваження. Але згодом може з’ясуватися, що якщо пересунути нішу вбік, придбаний комплект меблів неможливо буде монтувати у приміщенні. Хочеться щось змінити під час робіт? Поговоріть спочатку з дизайнером, який створив дизайн-проект.

Помилка 5. Несвоєчасна доставка матеріалів та меблів

Вчасна доставка — важлива складова успіху, проте не завжди матеріали привозять занадто пізно, а меблі занадто рано через побажання замовника. Частіше помилок припускається служба доставки крамниць та мереж. Не йдіть на компроміси, вимагайте своєчасного забезпечення. Якщо ж меблі привезуть занадто рано, є ризик зіпсувати їх фарбою, вапном чи пилом.

Комментарии