Поиск

Стало відомо, скільки доріг і які відремонтують у Києві

Максимальну кількість столичних доріг із запланованого обсягу повинні відремонтувати протягом літнього періоду. І всі оновлені дороги мають відповідати європейським стандартам.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Київ».

Мер столиці також нагадав, що у 2016 році у Києві капітально відремонтували 200 кілометрів доріг, у 2017 – 300. Цього року також планують оновити не менше 300 кілометрів автошляхів і проїздів.

- Ремонт доріг – це не тільки заміна асфальтного покриття. Нам потрібно оновити всі комунікації, електромережі. Ми маємо зробити так, аби потім не довелося знову знімати асфальт для ремонту комунікацій, – зазначив Віталій Кличко. – Ми також робимо все, аби пересування дорогами було безпечним. Всі бачили нове сучасне освітлення – і на бульварі Лесі Українки, і на вулиці Олени Теліги, на інших вулицях. Воно набагато яскравіше, набагато ефективніше. Більш ніж 30 відсотків місто економить за рахунок впровадження новітніх технологій.

Як зазначив Віталій Кличко, дорожники вже завершили капітальний ремонт вулиці Володимирської. Відкрито рух проспектом Павла Тичини та бульвару Академіка Вернадського. У нижній шар покриття «вдягнутий» Ярославів Вал. Завершуються роботи з улаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття на вулиці Олени Теліги. Там капітальний ремонт розпочали минулого року.

- Хочу підкреслити – вулиця Олени Теліги капітально не ремонтувалася з 1977 року. Термін експлуатації дороги 8-10 років. Потім треба робити ремонт. Ви можете собі уявити – дорога вже відпрацювала 4 терміни експлуатації. Наприкінці літа ми повністю здамо цей об’єкт. Максимальна кількість доріг із запланованого обсягу має бути відремонтована саме протягом літнього періоду. І всі вони повинні відповідати європейським стандартам, – наголосив Віталій Кличко.

Усі роботи з улаштування асфальтобетонного покриття на об'єкті виконуються вночі, щоб мінімізувати незручності для киян, пов'язані з ремонтними роботами. Віталій Кличко нагадав, що підрядники, які ремонтують дороги, дають на них гарантію 5 років.

- Ми відкрили Набережне шосе. Усі помітили наскільки комфортніше стало пересуватися новою дорогою. 5 років гарантії дає підрядник. Якщо за цей час будуть виявлені якісь недоліки, то за власні кошти він буде ремонтувати проблемні ділянки, – підкреслив Віталій Кличко.

За словами мера столиці, нині активно продовжуються роботи на багатьох об’єктах. Зокрема, капітально ремонтують Алма-Атинську, Сім'ї Кульженків та Вифлеємську, транспортні розв’язки на перетині проспекта Комарова та бульвару Вацлава Гавела, на перетині проспекту Леся Курбаса та вулиць Гната Юри і Володимира Покотила. Тут одночасно ремонтують 3 шляхопроводи та 4 підземні пішохідні переходи.

Раніше Соцпортал розповідав про те, що мережу шокувало відео асфальтної дороги Рівне-Сарни.

Комментарии