Стало відомо, наскільки зросли надходження від оплати паркування через мобільні додатки

  1. Главная
  2. Архив
  3. Киев
  4. Стало відомо, наскільки зросли надходження від оплати паркування через мобільні додатки
21:00, 15.08.17
kievcity.gov.ua

Серед столичних водіїв зріс попит на мобільні додатки для оплати паркування. Надходження, отримані таким чином, збільшились на 88%. Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов, коментуючи перші результати переходу на безготівкову форму оплати паркування.

«За перші два дні впровадження безготівкової оплати, що діє у столиці з 10 серпня, виручка, зібрана за паркування транспортних засобів через паркомати та мобільні додатки, становить 17 595 гривень. Із них 12 517 гривень – грошові надходження від «мобільного паркування». У порівнянні з аналогічним періодом липня поточного року надходження, отримані через мобільні додатки, збільшились на 88%. Такі показники свідчать про зростання довіри водіїв до безготівкової оплати паркування та користування сучасними методами розрахунків за парковку», – зазначив директор Департаменту.

Нагадаємо, що розрахуватись за парковку водії можуть за допомогою паркомату, sms, мобільного додатка, або придбавши місячну картку чи паркувальний талон у кіосках.

Директор Департаменту транспортної інфраструктури наголосив на неприпустимості обігу готівкових коштів на відведених паркувальних майданчиках столиці та подякував свідомим водіям які оплачують паркування та активно використовують сучасні платіжні системи.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости