Поиск

Стало відомо, який брудний бізнес мають російські військові на Донбасі

Терористи МГБ накрили бізнес, організований декількома офіцерами ЗС РФ без відома свого керівництва.

Російські окупанти намагалися вивезти з території Донбасу кілька сотень автоматів, 40 РПГ і 20 мільйонів рублів. Про це на своїй сторінці в Facebook написав блогер Олексій Чібісов.

За його словами, накрили канал постачання зброї і вивезення награбованого підлеглі "міністра податків і зборів" Олександра Тимофєєва, а також росіяни з МГБ.

"Виявляється, деякі командири ВС РФ крім "офіційного" вивезення награбованого, займаються контрабандою зброї. Крім того, вивозять і готівку, не бажаючи ділитися з кураторами. Тепер ці схеми перекривають. В останні дні затримані кілька водіїв бензовозів, які оформили подвійне дно. Водії у підвалах і вже розповідають про організаторів схеми. Кажуть, вантаж вивантажувати збиралися в Ростові, а звідти - вести в Чечню ", - зазначив Чібісов.

Канал постачання зброї з "ДНР" в Росію, як виявилося, налагодили двоє майорів і полковник ЗС РФ. Їх уже затримали. При цьому окупанти мають до своїх поплічників тільки одну претензію - вони спробували заробити гроші, не поділившись.

Нагадаємо, Борислав Береза п'є заспокійливе через головну ялинку країни.