Сьогодні у столиці гурт KARNA презентує новий альбом “Гуцул-метал”

  1. Главная
  2. Архив
  3. Жизнь
  4. Сьогодні у столиці гурт KARNA презентує новий альбом “Гуцул-метал”
16:39, 13.12.17
Соцпортал

KARNA вплітає прикарпатські мотиви в рок-музику, а під час живих виступів змішує традиційний карпатський аркан з класичним слемом. Відбувається це так: на концерті гітарист і басист спускаються зі сцени до публіки. Продовжуючи грати, опиняються в центрі кола, а в кульмінаційний момент публіка починає слем. Це дійство варто побачити на власні очі, а краще під час концерту в Sentrum приєднатись до “метал-аркану”.

Концерт у Києві - другий в турі, де KARNA наживо представить новий альбом “Гуцул-метал”, реліз якого відбувся в листопаді 2017. Перший концерт туру музиканти зіграли у Львові, далі Київ, Черкаси, Кременчук, Харків та Полтава. Графік туру доповнюється.

Історія KARNA:

Гурт створили у 1997 році в Івано-Франківську. Перший альбом “Летимо” видали у 2003, другий “KARNA” - у 2010. Саме цей альбом увійшов до топ-100 альбомів часів української незалежності за версією Karabas Live. У період між виходом альбомів музиканти грали концерти в Україні та за її межами, ініціювали перший івано-франківський фестиваль "Рок-Вибух".

У 2010 гітарист Влад Ярун заявив про розпуск колективу. У 2013 KARNA відновила роботу, і почала працювати з новим вокалістом Олексієм Шманьовим. Тоді ж визначили свою стилістичну концепцію - “гуцул-метал”.У червні 2014 вийшов перший сингл в оновленому складі - “За тебе кров моя”. Перший відеокліп відродженого гурту на пісню “Маленька” вийшов у 2016 ,

а за ним у 2017 – “Party на Прикарпатті”

Режисер обох кліпів – Віктор Скуратовський, кожне відео подивилось по пів мільйона людей.

У листопаді 2017 команда презентувала альбом “Гуцул метал”, до якого увійшло дев’ять пісень.

13 грудня 19:00

KARNA

презентує наживо альбом “Гуцул-метал”

Київ, клуб Sentrum

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости