Siemens заборонила Ірану поставляти турбіни в Крим - ЗМІ

  1. Главная
  2. Архив
  3. Политика
  4. Siemens заборонила Ірану поставляти турбіни в Крим - ЗМІ
12:12, 31.07.17
РБК

Росія не змогла на початку 2017 року закупити для Криму газові турбіни іранського виробництва через заборону з боку Siemens.

Про це з посиланням на неназвані джерела, близькі до Siemens, «Ростеху» (що будує електростанції в Криму) і уряду пише РБК.

Постачання іранських турбін Mapna, виготовлених за ліцензією Siemens, обговорювалася з початку проекту з будівництва ТЕС в Криму, але від них відмовилися через стислі терміни. До ідеї повернулися в 2016 році, коли Siemens початку протидіяти постачання до Криму агрегатів, вироблених на спільному підприємстві в Санкт-Петербурзі.

За словами джерел РБК, після дій Siemens президент Росії Володимир Путін особисто розпорядився знайти інших постачальників.

Переговори з Іраном йшли успішно, бо юристи не виявили в контрактних зобов'язаннях Mapna прямих заборон на постачання до Криму. У лютому 2017 року гендиректор «Ростеху» Сергій Чемезов навіть оголошував, що угода майже завершена, але після цього про контракт з Mapna нічого не повідомлялося.

Співрозмовник видання пояснив, що Siemens попередила Іран: постачання в Крим можуть негативно позначитися на відносинах. У «Ростеху» провал угоди пояснили відсутністю «взаєморозуміння з низки технічних і комерційних питань».

Як повідомляв Соцпортал, Siemens вимагає від РФ викупити скандальні турбіни/

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости